Król Materacy

Poduszki specjalistyczne – jakie i dla kogo?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (557)
Poduszki specjalistyczne – jakie i dla kogo?
Poduszki specjalistyczne mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu idealnie podpierają kręgosłup, zapobiegając w ten sposób różnego rodzaju schorzeniom. Odpowiednie ułożenie głowy gwarantuje bezpieczny sen oraz ułatwia prawidłowe oddychanie, dlatego poduszki te są świetnym rozwiązaniem dla osób, którym podczas snu zdarza się chrapać.

Zadbaj o sen malucha - wyposażenie łóżeczka niemowlaka

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (446)
Zadbaj o sen malucha - wyposażenie łóżeczka niemowlaka
Na wyposażenie łóżeczka niemowlaka wbrew pozorom składa się wiele elementów. Młodzi rodzice stoją przed wyborem materacyka, kołdry, ochraniacza na materac oraz szczebelki. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę kompletując łóżeczko dla malucha.

Kołdra zimowa czy całoroczna?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (469)
Kołdra zimowa czy całoroczna?
Wybierając kołdrę zimową lub całoroczną spośród kołder puchowych i syntetycznych przede wszystkim powinniśmy pamiętać o tym, czy cierpimy na jakiekolwiek alergie na puch czy pierze. Kolejną ważną kwestią jest skupienie się na dopasowaniu typu i grubości kołdry do warunków panujących w naszym domu.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.

Akceptuję