Król Materacy

Idealna poduszka do spania. Jak wybrać?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (507)
Idealna poduszka do spania. Jak wybrać?
Poza odpowiednio dobranym materacem, na komfort snu składa się także odpowiednio dobrana poduszka. Dobra poduszka powinna spełniać kilka warunków, które zapewnią Ci wygodny i zdrowy sen. Przede wszystkim ważne jest, aby poduszka podpierała kręgosłup w naturalnej pozycji, powinna być dopasowana do pozycji w której zazwyczaj śpisz, a jednocześnie powinna być wygodna i elastyczna.

Stelaż pod materac - jaki wybrać?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (838)
Stelaż pod materac - jaki wybrać?
Stelaż jest niezbędną częścią łóżka, a mimo to nie do końca rozumie się jego istotę. Nawet najlepszy materac, bez odpowiedniego podparcia nie będzie spełniał swoich funkcji całkowicie. Na co powinniśmy zwrócić uwagę kupując łóżko?

Materac do spania. Jaki wybrać?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (646)
Materac do spania. Jaki wybrać?
Poszukujesz idealnego materaca do sypialni? Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego... jednakże obecnie producenci nieustannie poszerzają swój asortyment i zaskakują coraz to bardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. Wprawdzie potencjalny klient ma szeroki wachlarz wyboru, jednakże w konsekwencji tego wybór odpowiedniego materaca staje się prawdziwym wyzwaniem.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.

Akceptuję