Król Materacy

Kołdra i poduszka dla alergika

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (362)
Kołdra i poduszka dla alergika
Kołdra i poduszka dla osoby zmagającej się z alergią stanowi bardzo ważny element wyposażenia sypialni. Ważne jest wówczas, aby przedmioty te nie były dodatkowym źródłem rozwoju alergenów. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę poduszek i kołder syntetycznych w poszyciach odpowiednich dla alergików.

Ortopedyczne poduszki do spania

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (468)
Ortopedyczne poduszki do spania
Sen jest źródłem regeneracji dla organizmu i stanowi bardzo ważny czynnik mający wpływ na zdrowie. Jednak, aby prawidłowo i wygodnie się wysypiać ważny jest wybór poduszki, która sprawi, że sen będzie dla nas odprężeniem. Istnieje szeroki wachlarz poduszek ortopedycznych, dostosowanych do różnych pozycji snu, tak aby zwolennicy spania na plecach, brzuchu bądź na boku znaleźli coś dla siebie.

Niemowlęta - czy powinny spać na poduszce?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (356)
Niemowlęta - czy powinny spać na poduszce?
Pierwsze miesiące życia dziecka są bardzo ważne nie tylko ze względu na rozwój dziecka, ale także dlatego że uczy się ono dopiero funkcjonować. Czy dzieci powinny spać na poduszce, czy materac powinien być twardy czy miękki - wyjaśniamy we wpisie.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.

Akceptuję