Król Materacy

Jak dobrać poduszkę dla siebie?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (334)
Jak dobrać poduszkę dla siebie?
Wybór odpowiedniej poduszki to zapewnienie komfortowego i zdrowego snu. Szeroka oferta producentów zawiera poduszki z wypełnieniem naturalnym bądź przyjaznym dla alergików - syntetycznym, ale także różnych rozmiarów i kształtów. Od modeli do spania na boku, na plecach po przeznaczone do snu na brzuchu.

Jak dbać o materac?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (381)
Jak dbać o materac?
Odpowiednia higiena materaca, na którym śpimy każdej nocy jest bardzo istotna. W materacu gromadzi się wilgoć oraz inne zanieczyszczenia, dlatego ważne jest aby materac wietrzyć, obracać oraz czyścić.

Zalety kołder puchowych

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (349)
Zalety kołder puchowych
Puch jest doceniany na całym świecie za to, że jest jednym z najlepszych izolatorów ciepła. Wybierając kołdrę do spania nim wypełnioną, mamy pewność, że bez względu na panującą na zewnątrz temperaturę, podczas snu, będziemy ogrzani. Powietrze znajdujące się pod kołdrą, cały czas miesza się z tym nad nią, dzięki czemu nie pocimy się, ciało oddycha, przy nieustannym zachowaniu temperatury.

Kołdra syntetyczna czy naturalna?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (319)
Kołdra syntetyczna czy naturalna?
Podstawowy podział kołder występuje ze względu na materiał wypełnienia - syntetyczny lub naturalny. Kołdry syntetyczne to wybór idealny dla alergików, którzy nie mogą spać w naturalnej pościeli. Kołdry naturalne to świetny wybór dla osób, które śpią w nieco chłodniejszych sypialniach, ponieważ materiały te odpowiednio regulują temperaturę i odprowadzają wilgoć.

Dlaczego warto wybrać łóżko tapicerowane?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (347)
Dlaczego warto wybrać łóżko tapicerowane?
Łóżko tapicerowane to nie tylko aspekt wizualny sypialni, który możemy spersonalizować dokładnie pod indywidualne wymagania, ale także miejsce zabaw z dziećmi, odpoczynek czy relaks we dwoje.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.

Akceptuję