Król Materacy

Poduszki do spania w podróży

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (381)
Poduszki do spania w podróży
Długie, odległe podróże najchętniej przesypiamy! Jak sobie radzić, by przeciwdziałać bólowi karku i pleców podczas długich wycieczek lub wyjazdów? Zapraszamy do lektury wpisu, w którym rekomendujemy najlepsze rozwiązania.

Ile godzin snu potrzebujemy?

Napisane przez     Lifestyle    Wyświetlenia (345)
Ile godzin snu potrzebujemy?
Czy istnieje reguła dotycząca odpowiedniej ilości snu? Ile należy spać w poszczególnych etapach życia, aby prawidłowo i efektywnie funkcjonować w ciągu dnia? Czy wybór poduszki i kołdry ma wpływ na jakość naszego wypoczynku? Odpowiadamy na te pytania w poście.

Właściwości materacy piankowych

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (361)
Właściwości materacy piankowych
Poszukiwanie odpowiedniego materaca dla siebie to nie lada wyzwanie. Materace piankowe to kilka rodzajów pianek, wiele zalet oraz grono zwolenników.

Efektywny wypoczynek - poduszki profilowane

Napisane przez     Lifestyle    Wyświetlenia (292)
Efektywny wypoczynek - poduszki profilowane
Jaka pozycja do snu jest najbardziej odpowiednia, aby prawidłowo i dobrze się wysypiać? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każdy z nas śpi tak jak mu wygodnie. Jednakże do każdej pozycji snu możemy dopasować odpowiednią poduszkę.

Materace termoelastyczne - czym są?

Napisane przez     Poradnik    Wyświetlenia (393)
Materace termoelastyczne - czym są?
Materace termoelastyczne to świetny wybór dla miłośników otulenia. Pianka termoaktywna reaguje na temperaturę ciała, jednocześnie dopasowując się do anatomicznych krzywizn ciała.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.

Akceptuję