Materac z pianką termoelastyczną
Materac z pianką termoelastyczną
Napisane przez   
 08/07/2020 14:20:35     Poradnik
Materac z pianką termoelastyczną

Materac z pianką termoelastyczną

Wybór materacy jest bardzo duży, przez co często nie wiemy, czym powinniśmy się kierować i jaką decyzję podjąć, aby stać się posiadaczem wygodnego materaca wysokiej jakości. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się materace termoelastyczne. Czy warto w nie zainwestować i na czym polega ich fenomen? 

To, czy rano budzimy się wyspani i wypoczęci, czy też czujemy się „połamani", boli nas kręgosłup bądź kark, w dużej mierze zależy od warunków, w jakich układamy się do snu. Odpowiednio dobrany materac, który będzie stanowił podporę dla naszego ciała i wsparcie dla kręgosłupa jest kluczem do sukcesu, a tym samym do dobrego samopoczucia i zdrowego snu. Dlatego, jeśli chcemy zwiększyć komfort wypoczynku, to materac termoelastyczny z pewnością będzie dobrym wyborem. 

Materac z pianki termoelastycznej dopasowujący się do kształtów ciała

Materac termoelastyczny wykonany jest ze specjalnej innowacyjnej pianki, która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn, co zapewnia odpowiednie podparcie oraz wygodę. Materac Tempur Sensation Supreme składa się aż z czterech warstw materiału, jest sprężysty, umożliwia utrzymywanie właściwej postawy ciała podczas snu i dostępny jest w ośmiu rozmiarach. Dopasowanie tej nowoczesnej pianki do ciała jest tak duże, że można pokusić się o porównanie jej do odlewu ciała osoby, która na niej wypoczywa. Na uwagę zasługuje materac Hilding Salsa, na który otrzymujemy aż piętnaście lat gwarancji. Zmniejsza on napięcie mięśni, odciąża kręgosłup, barki oraz biodra i poprawia krążenie krwi w organizmie. Dostępny jest w wersji z pokrowcem Velvet New, który zawiera stopniowo uwalniające się mikrokapsułki zwalczające alergeny. Tym samym jest to idealny materac dla alergików i osób z astmą. Z kolei osobom, które szukają twardego i bardzo wysokiego materaca, polecamy Tempur Firm Luxe, który oprócz tego, że dopasowuje się do kształtów i wagi ciała, stanowiąc doskonałe podparcie, jest wysoki na trzydzieści centymetrów. Ważną informacją dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani zakupem materaca z pianki termoelastycznej, może być fakt, że według badań, osoby, które na nim śpią, szybciej się regenerują i potrzebują mniej godzin do tego, żeby obudzić się wypoczętymi. 

Materac termoelastyczny to zdrowy sen, wygoda i idealne podparcie dla kręgosłupa, jak również całego naszego ciała. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych materacy termoelastycznych, które dostępne są w różnych rozmiarach i o różnym stopniu twardości. 

Udostępnij post:

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.

Akceptuję