Materace Tempur – dlaczego warto je wybrać?
Materace Tempur – dlaczego warto je wybrać?
Napisane przez   
 09/20/2019 13:54:02     Poradnik
Materace Tempur – dlaczego warto je wybrać?

Materace Tempur – dlaczego warto je wybrać?

Poszukując najwyższej jakości materacy, warto zwrócić uwagę na produkty premium marki Tempur. Są one starannie zaprojektowane, a w proces ich tworzenia zaangażowano doświadczonych specjalistów. Główne serie oferowane przez tego producenta to: Original, Hybrid i Cloud. Co wyróżnia materace marki Tempur?

Kolekcja Tempur Original - czym się charakteryzuje?

Produkty z tej kolekcji, podobnie jak większość materacy Tempur, są termoelastyczne. Kolekcja ta wyróżnia się także tym, iż materace mają różne wysokości, dostępne są w wielu rozmiarach, a ponadto mogą być używane na regulowanych stelażach. Materiał użyty w tego rodzaju materacach został po raz pierwszy użyty przez NASA, by wspierać i chronić kosmonautów. Redukujący nacisk materiał dopasowuje się do kształtu ciała równomiernie rozkładając ciężar. Oznacza to, że dostosowują one swój kształt do kształtu ciała użytkownika, a odbywa się to pod wpływem jego ciepła. Twórcy kolekcji Tempur Original nie zapomnieli o osobach preferujących twardsze podłoże, dla których stworzono materac Supreme. Gwarantuje on zarówno odpowiednie podparcie, jak i wysoki poziom higieny, a to za sprawą właściwej regulacji wilgotności. Materac Tempur Luxe Cooltouch został natomiast wyposażony w specjalny system odprowadzania nadmiaru ciepła, od którego bierze on swoją nazwę. Prócz wymienionych dwóch modeli, seria obejmuje też materac Elite, składający się z trzech warstw.

Co nowego w kolekcji Tempur Hybrid?

Materace z prezentowanej kolekcji Tempur Hybrid są połączeniem innowacyjnego materiału Tempur z czułymi mikro sprężynami Precision. To połączenie kluczowych technologii marki, które zapewniają komfortowy sen. W stosunku do pozostałych dwóch serii został wzbogacony o mikro-sprężyny, które działają indywidualnie, zapewniając tym samym idealne podparcie w każdej strefie ciała. Dzięki temu na tym materacu może komfortowo spać każdy, również osoba z wadami postawy. Wysokość materaca to 25 cm, z czego sprężyny zajmują 10 cm. Każda z części „współpracuje” z pozostałymi, zapewniając niesamowity komfort użytkownikowi.

Jakie zalety posiadają materace Tempur Cloud?

W tych produktach marka Tempur zastosowała opatentowane przez siebie rozwiązanie, złożone z warstwy wspierającej oraz warstwy ExtraSoft. Miękka pianka zapewnia komfort oraz pomaga ograniczyć przewracanie się z boku na bok, które często jest udziałem osób śpiących na niewygodnych kanapach bądź zużytych materacach. Jednocześnie Tempur Cloud zapewnia właściwe podparcie dzięki solidniejszej warstwie w dolnej części. Można więc mieć wrażenie, że śpi się na zgodnej z nazwą „chmurce”, ale przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Podobnie, jak w przypadku innych kolekcji, również i w tej zastosowano pokrowce, które można bez problemu zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Dzięki temu wszelkie roztocza i inne pyłki bądź alergeny nie są nam groźne.

Materace Tempur można śmiało określić jako odpowiednie rozwiązanie dla osób wymagających, które w swoim życiu miały do czynienia z różnymi produktami i do tej pory nie odnalazły panaceum na dolegliwości układu ruchu. Dzięki produktom marki Tempur wypoczynek, regeneracja i zdrowy sen są w naszym zasięgu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni do swoich potrzeb materac.

Udostępnij post:

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.

Akceptuję