Lista produktów producenta: Tempur

Macie problem z zasypianiem lub jakość snu pozostawia wiele do życzenia? Musicie pamiętać o tym, że sen to ⅓ naszego życia i jest on odpowiedzialny m.in. za regenerację organizmu, która jest jednym z najważniejszych aspektów naszego zdrowia, a nawet życia. Wygodny i dobrze dopasowany materac do spania to definitywna podstawa, o której powinien pamiętać każdy z nas. Wybierając asortyment od renomowanych producentów, do których należy marka Tempur, otrzymujecie gwarancję wieloletniego zadowolenia i niezawodności. Sami przekonajcie się o tym, co przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem specjalistów, z myślą o najwyższych oczekiwaniach wymagających klientów.

Krolmateracy.pl to sklep z materacami łączący ze sobą atrakcyjne ceny i najwyższą jakość wyposażenia. Doskonale znamy potrzeby osób, które szukają niezbędnych elementów do swoich mieszkań i potrzebują komponentów z najwyższej półki. Wiele lat temu zaufaliśmy firmie Tempur i jesteśmy zachwyceni do dziś – mamy więc pewność, że usatysfakcjonują również Was i Waszych lokatorów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
 • Materac termoelastyczny, pokrowiec QuickRefresh, wysokość 25cm.

  6 554,00 zł
 • Materac jednostronny, piankowy, pokrowiec QuickRefresh, wysokość 21 cm.

  5 699,00 zł
 • Materac termoelastyczny, pokrowiec QuickRefresh. Wysokość 25 cm.

  7 010,00 zł
 • Materac termoelastyczny o wysokości 25 cm w pokrowcu QuickRefresh.

  6 554,00 zł
 • Materac piankowy w pokrowcu QuickRefresh. Wysokość produktu 30 cm.

  7 864,00 zł
 • Materac termoelastyczny w pokrowcu QuickRefresh. Wysokość 21 cm.

  5 699,00 zł
 • Materac termoelastyczny o wysokości 25 cm w pokrowcu QuickRefresh.

  6 554,00 zł
 • Materac termoelastyczny, pokrowiec QuickRefresh, wysokość około 21cm, 10 lat gwarancji.

  5 699,00 zł
 • Ochraniacz na materac TEMPUR-Fit™ może być używany zarówno dla ochrony materaca przed zniszczeniem, jak również jako dopasowane prześcieradło.

  164,00 zł
 • Poduszka Sonata marki Tempur jest idealna do spania w każdej pozycji. Kształt poduszki i materiał, z którego jest wykonana pozwala kształtować ją tak, aby dopasowała się do każdej pozycji snu. Dodatkowo innowacyjny pokrowiec nadaje odczucie przyjemnej świeżości.

  553,00 zł
 • Poduszka TEMPUR Symphony stworzona została, aby zapewnić komfortowy sen w każdej pozycji. Kształt poduszki pozwala uzyskać odpowiednie podparcie w każdej pozycji podczas snu.

  553,00 zł
 • Poduszka TEMPUR Comfort Hybrid daje uczucie doskonałego komfortu podczas snu w każdej pozycji. Kształt poduszki został tak skontruowany, że można ja przytulać i formować dla uzyskania odpowiedniego dla siebie podparcia w każdej pozycji. Przyjemny w dotyku pokrowiec jest dopełnieniem poduszki wykonanej z niezawodnego, rozdrobnionego materialu Tempur.

  502,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.

Akceptuję